wtorek, 7 kwietnia 2015

Powstało niby nowe kobiece biuro detektywistyczne w Warszawie - wpis z kobiecego biura detektywistycznego

Na blogu kobiecego biuro detektywistycznego Femina wyczytałem informację, że powstają kolejne kobiece biura detektywistyczne

Treść wpisu:

Agencja Intuicja to kobieca agencja detektywistyczna. To tzw "twór internetowy": agencji Honester, 
5 komentarzy:

 1. Witam Honester to także Detektyw Falcon http://www.prywatnydetektyw.biz/ oraz Wywiad Gospodarczy http://wywiadgospodarczy.net/ a nawet także i Radca Prawny Piotr Kosacki www.piotrkosacki.pl.
  Nigdzie nie mogę znaleźć ich w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej czyżby działali nielegalnie? Tego nie wiemy... pozdrawiam uczciwych detektywów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam to jedna i ta sama firma. Ciekawe kto tam jest detektywem nie ma tam żadnych informacji.

   Usuń
 2. Widzę, że kogoś Honester bardzo wkurzył? :) Firma legalna od strony dokumentów - wpis do MSW jest, edg jest (na pewną Panią) więc od tej strony jest ok. Kto tam jest detektywem tego powiedzmy nie wiemy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Honester nikogo nie wkurzył, tylko wydało mi się to trochę dziwne i nadal mnie to zadziwia, że można tak mieć wiele swoich stron pod różnymi nazwami ale OK dziękuję za szybką informację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście rozważana jest kwestia nieuczciwej konkurencji - tak się dzieje wobec innych agencji - wiem to od innych detektywów, którzy zostali pokrzywdzeni działaniem "pewnych" agencji. Niestety, nie możemy wszystkiego zdradzać co mamy ustalone wobec konkurencyjnych firm :) :)

  OdpowiedzUsuń