wtorek, 5 maja 2015

Po naszej reakcji firma HONEY TRAPPER uzyskała wpis do MSW i odwiesiła działalność.


Aktualizacja z dnia 21 kwietnia 2017 - W związku z przesłanymi dokumentami, oświadczamy, że poniższy wpis dotyczył jednoosobowej działalności gospodarczej Pana Bartłomieja D,
 która już nie istnieje.
Obecna firma Honey Trapper Spółka z o.o. działa w pełni legalnie 
co potwierdza poniższy wpis do MSWiA 

Cóż, czasami trzeba użyć mocnych argumentów aby zmusić "konkurencję"  do działania zgodnego z prawem.

Otóż po miesiącu od złożenia zawiadomienia do MSW, firma Honey Trapper pododno uzyskała wpis do rejestru przedsiębiorców detektywistycznych oraz tym samym na początku maja 2015 r odwiesiła zawieszoną działalność gospodarczą .

To naprawdę cieszy. Szkoda tylko , że właściciel firmy nadal nie rozumie swoich błędów, że :

- nie powinno prowadzić się działalności po jej zawieszeniu.
- nie powinno się reklamować jako agencja detektywistyczna bez uzyskania wpisu do MSW.

Takie są zasady. Póki co czekamy na proces ze strony Honey Trapper, który chętnie przejdziemy celem udowodnienia naszych racji. Z tego co wiem, to podczas kontroli prowadzonej przez MSW, trzeba się tłumaczyć dlaczego bez wpisu ktoś reklamował się jako agencja detektywistyczna.2 komentarze:

  1. ;) co sraczka się zaczęła, sądem postraszyli i teraz starają się na siłę udowodnić że mili rację, porażka a nie detektywi

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie boję się sądu a wręcz czekam na pozew. Mamy swoje argumenty, którymi wykażemy bezprawne działanie w/w firmy co spowoduje pewnie postawienie w stan oskarżenia osoby, który niezgodnie z prawem prowadzili działalność po jej zawieszeniu a w tym proponowali i wykonywali usługi detektywistyczne bez wpisu do MSW.
    Proponuję sie podpisać. To naprawdę niczym nie grozi. :)

    OdpowiedzUsuń