czwartek, 10 maja 2018

Detektyw Milewski z Pruszkowa kradnie nam treść ogłoszeń :) Już pisaliśmy opinię na temat Detektywa Milewskiego

Detektyw Milewski z Pruszkowa kradnie nam treść ogłoszeń :) Już pisaliśmy opinię na temat Detektywa Milewskiego

tutaj:


Poszło o to, że Detektyw Milewski chwalił się na swoich stronach i w ogłoszeniach internetowych, że jego zespół czyli biuro detektywistyczne w Pruszkowie zostało zbudowane w 2001 r co oczywiście jest nieprawdą i wprowadzaniem klienta w błąd. 

Jedno z ogłoszeń, które nadal istnieje:Tym razem Prywatny Detektyw Milewski Bartosz dodając ogłoszenia w internecie reklamujące jego usługi detektywistyczne kradnie treść z naszych ogłoszeń. 

Przykładowe ogłoszenia tego detektywa z Pruszkowa:
Przykład treści naszego ogłoszenia:Czyżby chłopina był tak ograniczony, że nie umie sam coś napisać?
To pewnie też, ale po drugie dopuszcza się po raz kolejny czynu nieuczciwej konkurencji.

Czy coś z tym zrobimy? Tak. Takie zachowanie trzeba napiętnować.
Robimy to z głową i już mamy ubaw jak dzwonią do nas klienci i dają opinię o detektywie Milewskim. Niektórzy opisują go w necie:


7 komentarzy:

 1. Fascynującą lekturą są opinie i różne wydarzenia z akcji jakie Pan Bartosz sobie sam zamieszcza w google
  Trudno uwierzyć, że przy współpracy z "zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w służbach wywiadowczych oraz śledczych" ma taki cennik.
  Doświadczenie kosztuje, żaden szanujący się były funkcjonariusz służb specjalnych nie będzie pracował za grosze.
  Pomijam już te humorystyczne opisy zleceń i sukcesów. Nawet średnio zorientowany zorientuje się że po prostu sam Pan sobie zmyśle historie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chłopie jesteś tak żałosny ,że aż zabawny , masz się za specjalistę od zdrad A naciagasz ludzi ,bierzesz zaliczki A nie robisz zleceń poprawiłem po tobie już zlecenia dla 3 klientów ,wiec zamydlic oczy to możesz tej swojej pseudo detektywce z nadwagą A nie ludziom. Im więcej o mnie piszesz tym więcej mam klientów za co bardzo dziękujemy, bo ludzie zwyczajnie nie tolerują takich pseldo osobników jak Ty i wiedza jak zgrana ekipa jest u Nas. Miałeś wyciągać konsekwencję A tylko straszysz i męczysz ten swoje wypociny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Adamie nasz "bohater" się obraził :)

  http://prywatnydetektyw.blogspot.com/2018/05/detektyw-milewski-z-pruszkowa-obrazi.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten twój Adam to tylko z Flejminą powiązany, więc chyba chłopaku z tych kompleksów już sam że sobą gadasz hehehehehe to jest bardzo bardzo śmieszne.....

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem powiązany w żaden sposób z biurami detektywistycznymi "Femina" czy "Maximus". Kibicuję tylko prawdziwym profesjonalistom, którzy działają w branży detektywistycznej od bardzo dawna, w przeciwieństwie do Pana.
  Pan niestety poprzez swoje działania robi dużo złego PR branży, by nie powiedzieć że jest Pan po prostu żałośnie zabawny. Niestety ze szkodą dla ludzi którzy zdecydują się skorzystać z Pana usług. Nigdy nie życzę nikomu źle, dlatego uważam że powinien Pan zrezygnować z prowadzenia usług detektywistycznych, albo rynek usług sam Pana brutalnie zweryfikuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będzie miał duuuużo zleceń, bo wtedy sami klienci go zlinczują. :)

   Usuń