Agencja Detektywistyczna KWERES - Detektywi Warszawa i Wrocław - Dlaczego nie podawana jest faktyczna nazwa Agencji?

Agencja Detektywistyczna KWERES - Detektywi Warszawa i Wrocław 
Dlaczego nie podawana jest faktyczna nazwa Agencji?

Na końcu wpisu w dniu 28 kwietnia 2019r dodałem aktualizację, w związku z wyjaśnieniami Pana Domagały - Prezesa plus nasz komentarz do wyjaśnień. 

W 2018 mieliśmy dwa zgłoszenia od osób, które korzystały z AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ & KANCELARII WYWIADU GOSPODARCZEGO KWERES. 

W związku z natłokiem działań, nie zwróciliśmy uwagi na tą firmę. 

Dopiero w tym roku, po otrzymaniu opinii z rynku od kolejnego klienta, postanowiliśmy się  wnikliwie przyjrzeć kto prowadzi tą działalność detektywistyczną. 

Wchodzimy na stronę www.kweres.pl i dowiadujemy się, że agencja detektywistyczna "Kweres to ogólnopolskie biuro detektywistyczne z siedzibami w Warszawie i Wrocławiu"Na stronie internetowej biuro informuje, iż posiada wpis do rejestru usług detektywistycznych prowadzonego przez MSWIA.


Na stronie MSWiA widnieje link pod którym można zweryfikować, czy biuro detektywistyczne działa legalnie. 

Agencja Detektywistyczna KWERES w nim nie widnieje !!!!!!!!

W internecie Biuro Detektywistyczne KWERES reklamuje swoje usługi a nawet prowadzi rekrutację pracowników. 
Firma posiada także stronę na portalu facebook. oraz udziela się w wywiadachW artykułach jako Prezes Zarządu i Detektyw Agencji Detektywistycznej KWERES przedstawia się "nasz stary znajomy detektyw" Bartłomiej Domagała. 

W 2015 pisaliśmy na temat owego Detektywa:

Jednoosobowa firma detektywistyczna Bartłomieja Domagały działała bez wymaganego wpisu do rejestru firm detektywistycznych  prowadzonego przez MSWiA a sama działalność gospodarcza była zawieszona. 
Oczywiście po naszym poście firma uzyskała wpis. Wszystko dzięki nam. 
Pan Bartłomiej jednak nam nie podziękował. Żalił się w internecie i straszył sądem. 

Wracając do sprawy  AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ & KANCELARII WYWIADU GOSPODARCZEGO KWERES złożyliśmy stosowne zapytanie do MSWiA, które potwierdziło, że nie mają wpisu.Okazuje się także, że nie ma takiej firmy w ewidencji działalności gospodarczej oraz krajowym rejestrze sądowym, więc to firma widmo :)

Odkopałem umowy, które przesłali mi klienci nieistniejącej agencji detektywistycznej KWERES.
Na tej umowie jest wskazana firma KWERES ale dodatkowo także firma Prestige Consulting - która ma uprawnienia do wykonywania usług detektywistycznych. 

Dlaczego więc ktoś tworzy firmę, której nigdzie nie ma ?
Pewnie Pan Bartłomiej Domagała będzie znowu obrażony i będzie składał pozew do sądu. Może sąd ewentualnie prokuratura nam wyjaśni ten fenomen?Detektyw Krzysztof Matyszczak

---------------------------------------------------
Aktualizacja z dnia 28 kwietnia 2019r

W tym miejscu chcielibyśmy wyjaśnić dlaczego ponownie zainteresowałem się Panem Detektywem Domagałą. Otóż, jeden ze znanych mi detektywów poinformował mnie, że istnieje na FB grupa "Profesjonalni Detektywi", gdzie ja i Detektyw Monika, właścicielka kobiecej agencji detektywistycznej Femina zostaliśmy w oczach pozostałych detektywów pomówieni przez P. Domagałę. Administrator grupy dodał link z artykułem a Pan Domagała dodał komentarz. Wtórował mu Pani Agnieszka Krystosiak o której niedawno pisaliśmy
(https://specjalistki-od-zdrad.blogspot.com/2018/10/agnieszka-krystosiak-biuro-usug.html)
Wracając do wyjaśnień Detektywa Domagały, to stwierdził on, że Agencja Kweres jest  marką podmiotu PRESTIGE CONSULTING SP. Z O.O.


Następnie Pan Domagała poinformował mnie, że ja i Detektyw Monika w końcu spotkamy się z nim w sądzie za to, że w 2015 roku napisaliśmy, że prowadził agencję detektywistyczną bez wymaganego wpisu.

Pan Domagała wspomniał też, że pracują u niego adwokaci oraz dodał:
"Nie wykluczam, że może coś nie jest dopisane, coś komuś umknęło, itp. - nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Stawianie jednak tezy przez Pana, że wprowadzamy konsumentów w błąd jest przesadą."
Otóż pozwolimy się nie zgodzić, że komuś coś umknęła a Adwokaci tego nie wyłapali :)
Otóż być może adwokaci, że nigdzie na stronie nie ma informacji, że Kweres to marka Prestige. 

Jedyne co jest, to kolejny próba wprowadzania w błąd (taka jest moja opinia). W udostępnionej na stronie Kweres polityce prywatności podany jest nip 8942735148 nieistniejącej firmy 

                INVEST COMPANY BARTŁOMIEJ DOMAGAŁA
Nie wiem czy to pisać ale chyba adwokaci Pana Domagały mają wiedzę na temat spółek i oznaczania ich materiałów reklamowych itp. 

Powstaje też pytanie: "Dlaczego przez tak długi okres jak istnieje KWERES" Pan Prezes Domagała nie ujawnił, że to tylko marka istniejącej spółki Prestige i dlaczego podaje dane firmy Invest, która jest zamknięta?"

Moglibyśmy długo wyjaśniać i dodawać kolejne elementy w tej sprawie ale po co wyręczać adwokatów Pana Domagały, a po drugie czekając na sprawę sądową pewne wiadomości itp zachowamy dla siebie. Lubimy zaskakiwać.  :) 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.