poniedziałek, 21 marca 2016

Gwarancja pozytywnej realizacji zlecenia detektywistycznego. Brak dowodów - brak płatności za usługi biura detektywistycznego.

Gwarancja pozytywnej realizacji zlecenia detektywistycznego.

 Brak dowodów - brak płatności za usługi biura detektywistycznego.

Taka oferta zawarta jest na stronie internetowej jednego z nowych biur detektywistycznych z Gdańska.


"W przypadku spraw rozwodowych zgłaszanych przez kobiety dajemy gwarancję pozytwnej realizacji zlecenia, w przeciwym wypadku nie pobieramy całkowitej należoności za wykonane zlecenie."

Chwyt marketingowy? Jak myślicie? 

1 komentarz:

  1. Trochę śmieszna próba pozyskania klienta.
    Nie wiem jak mam rozumieć zdanie "W przypadku spraw rozwodowych zgłaszanych przez Kobiety" Pan detektyw gwarantuje 100% gwarancję wykonania zlecenia, i dlaczego tylko w takim przypadku?. Czyżby w przypadku spraw zgłaszanych przez mężczyzn już ta gwarancja nie istniała?:)
    Faktem jest że zapewne większość "rozwodówek" zgłaszają Panie podejrzewające swoich mężów o zdradę. Każda sprawa natomiast jest inna i wymaga zaangażowania pewnych sił i środków, i trudno tak naprawdę przewidzieć efekt końcowy. Ale rozumiem, że trafia nam się tutaj detektyw idealny. Oby tylko w ramach tej gwarancji pełnego sukcesu nie musiał jechać za obserwowanym samochodem rowerem albo hulajnogą, a zdjęć z obserwacji nie ściągał z internetu i przedstawiał w swoim raporcie.

    OdpowiedzUsuń