Uwaga na pseudo Detektywów

Potrzebny Detektyw - wpisujemy w google Prywatny Detektyw WarszawaWyświetla się lista Agencji Detektywistycznych w Warszawie.

Dzwonimy i padają różne ceny usług detektywistycznych mniej więcej pomiędzy 100 a 150 zł za godzinę pracy.

Twierdzicie - drogo.

Szukacie dalej i znajdujecie ogłoszenie - gdzie ceny po kontakcie są w kwotach 200 zł za dzień pracy.

Super

Spotkanie - Zaliczka 1 tys zł na poczet 5 dni pracy i co dalej?

Słuch po Detektywie zanika. "Dupa" ze zdjęć rozwodowych, "Dupa" z kasy a do tego po pierwszym dniu obserwacji wpada mąż do domu i mówi, że jakiś koleś za 500 zł sprzedał mu informacji, że żona chce go śledzić.

Często z takimi sytuacjami zgłaszają się do mnie klienci. W takim wypadku raczej trudno im pomóc.

Pamiętajcie - tylko licencjonowany prywatny Detektyw czy to w Warszawie czy w Krakowie, Gdańsku, itp jest odpowiedzialny za swoje czynności.

Warto też zwrócić uwagę, czy biuro detektywistyczne zajmuje się wyłącznie detektywistyką czy także pseudo Detektyw wykonuje np. prace hydrauliczne lub sprzedaje ciuchy na allegro - daj aam nr tego Detektywa to sprawdzimy to dla Ciebie w gratisie :):)

Tak np się dzieje z jednym pseudo detektywem z Sokołowa Podlaskiego. Reklamuje się jako Detektyw a do tego Windykator. Oprócz tego hydraulika, itp - porażka jeśli ktoś wynajmie go do wykonania usługi.

Tylko profesjonalne firmy detektywistyczne potrafią wyżyć z prowadzenia działalności detektywistycznej.

Prowadzone przeze mnie biuro detektywistyczne MAXIMUS zarabia w 80 % na usługach detektywistycznych a pozostałem procenty to doradztwo prawne i windykacja.

Morał - za pewne stawki nie da się wykonać solidnie usługi.
Pamiętajcie - zawsze żądajcie okazania licencji i podpisujcie umowy.Komentarze

 1. hmmm Pewnie ceny spadną i bardzo dobrze. Ja osobiście na to czekam a sam nie zamierzam ich obniżać. Ci, którzy dostaną licencje bez egzaminu pewnie ceny obniżą ale żeby wykonać usługę profesjonalnie to nie można zejść poniżej pewnego progu wynagradzania za nią.

  Przez 8 lat prowadzenia przeze mnie tego biznesu powstawało wiele biur detektywistycznych, gdzie ich właściciele uważali, że są "zajebistymi detektywami" i że będą zarabiać kupę forsy bez najczęściej ruszania tyłka i po kilku lub kilkunastu miesiącach taka firma zwijała żagle.

  Ja nie boję się konkurencji :):) Moje ceny i tak są niskie a przede wszystkim jak biorę zlecenie to faktycznie nad nim pracuję i pomagam gratisowo prawnie i psychologicznie.

  A wracając do komentarza: Obecne ceny są ustalone przez rynek :):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam na wydanie licencji tej tzw. bez-egzaminowej, nie mam stresu związane go z konfrontacją JA vs Detektyw (po egzaminie), wiedza i doświadczenie są najważniejsze. Zazdroszczę jedynie moim kolegom że mieli odwagę odejść ze służby wcześniej by zając się ta profesją, mnie czeka ciężka praca na dobra opinię. Uważam tez że uwolnienie zawodu detektywa nie wpłynie znacząco na poziom i ceny w branży. Nadal dla wielu jest i będzie blokadą koszt faktyczny uzyskania licencji, dalej sprzęt, strona www, zakup auta itd.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Szanowni Państwo, komentarze obraźliwe, lub próba promocji usług, itp będą usuwane.

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.