Windykacja dłużników w Warszawie i w całej Polsce - czyli nie tylko zdradami detektyw żyje :)

Oprócz zdrad, których wykrywanie zajmuję się zawodowo, to warto wspomnieć, że zajmuję się także windykacją należności oraz poszukiwaniem dłużników i ich majątku.

Windykację należności warto zacząć od negocjacji polubownych poprzedzonych odnalezieniem wszelkich możliwych adresów dłużnika oraz ustaleniem kontaktów do niego.

Następnie, gdy dłużnik nie płaci to kierujemy sprawę do sądu. Jestem zwolennikiem, krótkich negocjacji polubownych bo rozwlekłe działania prowadzą przede wszystkim do ukrycia majątku i wg mnie nie mają sensu.

W zależności od podpisanej umowy na windykację należności to albo reprezentuję klienta w sądzie ale przejmuję wierzytelność na tzw cesję, gdzie staję się właścicielem prawnym wierzytelności na czas windykacji.

Kolejny etap to skierowanie sprawy na drogę postępowania egzekucyjnego. Tu ważne jest aby wystosować do komornika odpowiedni wniosek egzekucyjny tak aby nie narazić się na niepotrzebne koszty.

Gdy nie znamy składników majątku dłużnika i nie uda się nam ich ustalić warto zastanowić się nad złożeniem do sądu wniosku o wyjawienie majątku.

Gdy egzekucja komornicza niż nie pomoże to można spróbować złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

To tak w małym skrócie.

Chętnych do skorzystania z moich usług w tym zakresie zapraszam do kontaktu telefonicznego 781-303-875

Prywatny Detektyw
Krzysztof Matyszczak

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.