Detektyw Pruszków Milewski Bartosz chwali się, że jego zespół został zbudowany w 2001r

Edit z 12 marca 
Detektyw Milewski z Pruszkowa nadal wprowadza klientów w błąd
a do tego  "pożycza" treść z naszych ogłoszeń. 

EDIT z dnia 16 listopada - Orzeł wylądował :)

Pan Detektyw Milewski dodał kolejny komentarz do tego posta. Nie mogłem tego Wam nie wrzucić plus moja odpowiedź. W międzyczasie na stronie w/w detektywa było dużo zmian w treści. Uważnie musi czytać mój blog i porady odnośnie niego. Chyba powinien mi zapłacić za doradztwo.

Obecnie Pan Milewski chwali się: "Biuro Detektywistyczne Bartosz Milewskiego stało się jednym z
najszybciej i najsolidniej działających biur detektywistycznych.", "Wyróżnia Nas wieloletnie doświadczenie" - przypominam, że wpis do MSW ma z 6 grudnia  2016r :), "JESTEŚMY SPECJALISTAMI W WYKRYWANIU ZDRADY", "Występujemy jako świadkowie w sądzie, co gwarantuje wygranie sprawy."

Pan Bartosz nie potrafi zrozumieć, że wprowadzanie w błąd konsumenta to nieuczciwe praktyki.  

EDIT z dnia 6 listopada -

Tym razem Pan Milewski zmienił opis na stronie i twierdzi, że jego zespół powstał w 2011 r. Chyba będzie trudno dojść prawdy :) Oprócz tego, Pan Bartosz twierdzi, że "Gwarantujemy, że zdobędziemy DOWODY ZDRADY !!!"  - czyli ja proponuję, żeby to wpisywał w umowy detektywistyczne, że zapłacą mu jak zdobędzie dowody bo on je gwarantuje. :)

i kolejna ciekawostka: "Występujemy jako świadkowie, co gwarantuje wygranie sprawy" 

Pomijam już fakt, że Pan Bartosz kilka razy zmieniał, opisy na swojej stronie. Było już, że ma drony, że przebiera się za hydraulika i wchodzi do pokoju hotelowego. Czego to ludzka wyobraźnia niedoświadczonego detektywa wymyśli. Za dużo seriali detektywistycznych a za mało realnej pracy.
EDIT z dnia 31 października 2017 - sprawa Pana detektywa z Pruszkowa jest bardzo rozwojowa i na pewno będzie miała swój dalszy ciąg...

 Pan B.M - detektyw  z Pruszkowa wyjaśnia w komentarzach do mojego posta i na lento oraz wszędzie gdzie się da, że "Stworzyć zespół , to nie znaczy stworzyć biuro. Masz schizy człowieku, wyraźnie jest napisane że stworzył zespół a nie otworzył biuro!!!

Czyli wynika z tego, że Pan B.M szesnaście lat temu zebrał grupę ludzi z kórymi co robił? Uprawiał detektywistykę? Przecież sam licencję prywatnego detektywa uzyskał w 2016 roku.

W kolejnych ogłoszeniach Pan B.M pisze, że "W 2001 ROKU STWORZYLIŚMY ZESPÓŁ KTÓRY PRZEZ NASTĘPNE 15 LAT SZKOLIŁ SIĘ Z RÓŻNEGO RODZAJU TECHNIK DETEKTYWISTYCZNYCH"

- 16 lat nauki/szkoleń/testów itp - cytując filmowe zdanie: "Boże czy Ty to widzisz" :) 


Mam nadzieję, że Pan Bartosz pochwali się ile ma teraz lat - będziemy wiedzieć ile miał lat kiedy stworzył ten swój zespół. 

Pomijam już fakt, że delikwent ukradł treści do swoich ogłoszeń z moich :) Ale niech się cieszy. 
Niech zarabia bo za to co napisał o mnie będzie musiał zapłacić zadośćuczynienie lub grzywnę - nie wiem jeszcze którą drogę wybiorę - czy cywilną czy karną. A może jednak będą "zawiasy" i licencja przepadnie? Nie ma co wyrokować na wstępie bo przecież Pan Bartosz zaprosi na rozprawę ten cały swój zespół i oni udowodnią mi, ze przez 15 lat szkolili się z technik detektywistycznych. :)
Analizując centralną ewidencję działalności gospodarczej możemy namacalnie stwierdzić, że Pan B.M:

- w 2011 przez jeden dzień miał działalność w zakresie usług taksówkarskich. - w 2015 roku założył ponownie działalność, którą zawiesił by odwiesić ją w 2016Teraz Pan Bartosz na swojej stronie internetowej wstawił, że jest JEDNYM Z LIDERÓW W BRANŻY USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH

Można? Pewnie, że można - 16 lat szkoleń i jest się liderem :) Czy UOKiK będzie takiego samego zdania? Czy jest to kolejne wprowadzanie w błąd konsumenta?  Zobaczymy co odpiszą. Wyślemy także zapytanie do MSW - być może oni słyszeli o tym zespole Pana Bartosza.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Detektyw Pruszków Milewski Bartosz chwali się, że jego zespół został zbudowany w 2001r

- mija się z prawdą bo chce kogoś nabrać jak duże ma doświadczenie?, czy po prostu poniosła go fantazja? :) :) :)
Otóż nie jest możliwe, żeby zespół agencji detektywistycznej Milewski z Pruszkowa został zbudowany 2001 r bo Pan Detektyw Milewski jak podaje na stronie koncesję (to nie jest koncesja) MSWiA ma od 2016 r.

UOKiK uważa, że wprowadzanie konsumentów w błąd jest uznawane za nieuczciwą praktykę rynkową, której stosowanie jest zabronione. Pod wpływem nieprawdziwych informacji konsument jest narażony na zakup produktu lub usługi, czego nie zrobiłby, gdyby wiedział o rzeczywistych warunkach oferty.

I tak jak wspomniałem nie wiem skąd Ci nowi biorą nazwę "koncesja" Na usługi detektywistyczne nie ma koncesji.


detektywi Pruszków, detektyw Pruszków, Detektyw  Pruszków, Agencja detektywistyczna Pruszków, biuro detektywistyczna Pruszków, usługi detektywistyczne Pruszków, tani detektyw Pruszków, kontakt do detektywa Pruszków.

Komentarze

 1. Jak rozumiem jesteś człowiekiem który chce zmienić świat na lepszy , jednak nie w takie karty i taki sposób grać mnie uczyli. Przerasta ponad twoją pasję detektywa słowo "koncrsja" czy już naprawdę tak bardzo zdziadziales i nadmuchałes swoje EGO , że honor i duma nie pozwala tobie zwrócić uwagi młodszego gdzie popełnia błędy?
  Czy twoje egoistyczne zakompleksione ego już wogóle pozwoliło zapomnieć jak sam byłeś młodym? Wiedz jedno jak ty zaczynałes nie było na święcie takich ludzi jak ty , wtedy ludzie sobie pomagali, a nie oczerniali.

  OdpowiedzUsuń
 2. stworzyć zespół to nie znaczy stworzyć biuro

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Detektywie Milewski vel Orle - dodaje Pan post jako Unknow a po kliknięciu w unknown otwiera się Pana google+ :) :) :) Parę dni temu Orle ktoś od Pana pisał do mnie z prośbą o cennik itp, - wykryliśmy, że to Pana znajomy :) :) . Tak więc Orle daleko nie poleciałeś. Czemu Cię Orle opisałem? Bo świadomie wprowadzasz ludzi w błąd informujac, że Twój Orli zespół powstał w 2001 a wpis do MSW masz od 2016. Wygląda na to, że Ty chyba wróbelek jesteś a nie Orzeł :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Szanowni Państwo, komentarze obraźliwe, lub próba promocji usług, itp będą usuwane.

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.