Warszawa Targówek Słodycze z narkotykiem na poczcie. W żelkach znajdowała się substancja psychoaktywna LSD

W jednej z placówek pocztowych na Targówku policjanci zabezpieczyli kolorowe żelki z dodatkiem narkotyku. Słodyczami zatruła się rodzina urzędniczki.


Policjanci zostali wezwani przez jedną z pracownic placówki, która znalezione na poczcie żelki zabrała do domu i poczęstowała nimi rodzinę. 

Kobieta, jej mąż oraz pięcioletnia wnuczka po zjedzeniu słodyczy trafili do szpitala. Okazało się, że w żelkach znajdowała się substancja psychoaktywna LSD. 

Policjanci podejrzewają, że cukierki wypadły z jakiejś przesyłki. Opakowanie, w którym znajdowały się słodycze, nie było w żaden sposób oznaczone, więc nie udało się ustalić ani nadawcy, ani odbiorcy. 

Ustalono jedynie, że kiedy jedna z urzędniczek poczęstowała się cukierkami, pozostałe pracownice poczty pomyślały, że ktoś przyniósł je, aby podzielić się z innymi. 

Położyły je na stoliku, nie podejrzewając, że coś może być z nimi nie tak. Jedna z nich zabrała paczkę do domu
Źródło:

Informacje z innych portali:---------------------------
Detektyw Krzysztof Matyszczak
tel 502 492 132 , detektyw502492132@gmail.comdetektyw Targówek, detektywi Warszawa Targówek, biuro detektywistyczne Targówek, 
agencja detektywistyczna Targówek dzielnica Warszawa, cennik usług detektywistycznych Warszawa Targówek, sprzęt detektywistyczny Warszawa Targówek i Bródno. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.