Detektyw zakładanie kamer Warszawa - legalne czy nielegalne ?

Detektyw zakładanie kamer Warszawa - legalne czy nielegalne ?

Dziś miałem kolejne telefoniczne zapytanie o wykonanie usługi detektywistyczne na terenie Warszawy w sprawie zdobycia dowodów na zdradę. 

Klientka nie chciała śledzenia męża bo stwierdziła, że to niepotrzebne a poprosiła o założenie kamer w pokoju hotelowym, w którym przebywa mąż podczas pracy na terenie Stolicy. 

Zawsze staram się kulturalnie odmawiać i mówię, że na terenie Warszawy i okolic są agencje detektywistyczne, które założenie kamer w pokojach hotelowych czy też w mieszkaniach kochanek OBIECAJĄ (nie mylić, że wykonają)

Dziś miałem problem bo klientka usilnie chciała abym to ja zrobił bo naczytała się o mnie dobrych opinii. Fakt, moja opinia jako prywatnego detektywa jest dobra. Pracują na nią od 2006r kiedy to rozpocząłem "wielką karierę" w branży detektywistycznej. 

Pamiętajcie, że zakładanie kamer w mieszkaniach/pokojach hotelowych/domach do których nie mamy dostępu a nasz klient nie jest współwłaścicielem jest przestępstwem. 

Jako detektywi nie mamy uprawnień takich jak służby, gdzie montuje się kamery z domach publicznych albo hotelach. 

Druga ważna kwestia to właśnie  jak technicznie ogarnąć temat?
Wiem wiem, pewnie ktoś skomentuje, że można jako hydraulik albo pokojówka - przecież to bułka z masłem. Spróbujcie sami. Do tego nie potrzeba licencji prywatnego detektywa. 
Przebierzcie się za hydraulika i pójdźcie do hotelu zamontować niewidzialne kamery, z baterią działającą baaaardzo długo a co ważne także z baaardzo pojemnym nagrywaniem.
Życzę powodzenia :) 

Rozmowa z klientką zakończyła się tym, że się obraziła. 

Jako Prywatny Detektyw i prawnik z wykształcenia nie udało się przekonać szanownej klientki, że bardzo dobrym dowodem sprawie o rozwód są zdjęcia, gdy mąż Zleceniodawczyni wchodzi do hotelu z kobietą i robi to systematycznie - wiele takich spraw miałem. 

Zapraszam do skorzystania z usług detektywistycznych.
Współpracuję z Kobiecym Biurem Detektywistycznym FEMINA

Detektyw Krzysztof Matyszczak
telefon: 502 492 132 
email: detektyw502492132@gmail.com

Inne ciekawe wpisy:
Prywatny Detektyw Warszawa i cennik usług detektywistycznych w 2019r - czy coś się zmieni. ???

Detektyw 24 Warszawa, Detektywi 24 Warszawa, Agencja Detektywistyczna 24 Warszawa, Biuro Detektywistyczne Warszawa, Usługi Detektywistyczne 24 Warszawa - Prywatni Detektywi od 2006r

Kobiece Biuro Detektywistyczne VERTE użyło treści z naszych ogłoszeń do swojego


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.