Szkolenia detektywistyczne Kurs na licencję Detektywa

 Szkolenia detektywistyczne, Kurs na licencję Detektywa 

Kurs Detektywistyczny Warszawa, Kurs na licencję Prywatnego Detektywa

Marzysz o karierze Prywatnego Detektywa ? Od czego zacząć?  Żeby działać legalnie wpierw należy ukończyć kurs na licencję Prywatnego Detektywa a potem uzyskać licencję. Jeśli myślimy o założeniu działalności, to każda Agencja Detektywistyczna musi uzyskać wpis do rejestru firm detektywistycznych prowadzonego przez MSWIA.

Jakie szkolenie detektywistyczne na licencję prywatnego detektywa wybrać?

Wpierw warto poszukać kursy detektywistycznego w mieście, gdzie mieszkamy - po co tracić czas i koszty na dojazdy. 

W Warszawie jest wiele firm, które szkolą w zakresie licencji detektywistycznych. 

Trudno wybrać firmę szkoleniową, które zapewni dużą jakość szkolenia a sami szkoleniowcy i firma (często Detektyw - Biuro Detektywistyczne) samo działa i działało w legalnie i uczciwie w branży detektywistycznej. 

W ostatnim czasie, swoją ofertę szkoleń na licencję prywatnego detektywa wystawiła Kobieta Detektyw Warszawa - Kobiece Biuro Detektywistyczne w Warszawie, które działało bez wpisu do MSWIA. Dzięki naszej interwencji i złożeniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa na biegu taki wpis uzyskała. 

!!! Bardzo nam przykro ale nielegalnego działania nie będziemy akceptować !!!

Teraz ta firma szkoli przyszłych Prywatnych Detektywów :). Czy może ? Tak. Trzeba zdobyć wpis do instytucji szkoleniowych i można prowadzić kursy. 

Od lat na licencję Detektywa szkoli też Agencja Detektywistyczna/Detektyw, która kiedyś wystawiała nam złe opinie. Ma złe opinie w branży, przede wszystkim u konkurencji ale także wśród klientów.

Nie nam oceniać jakość szkoleń i sam poziom szkoleniowy firm detektywistycznych.

Żeby być Detektywem, trzeba przejść kurs i już. Bez zaświadczenia z kursu detektywistycznego nie wydadzą licencji Detektywa. 

I nie ważne jaki on będzie i kto będzie go prowadził. Papier dostaniecie. 

-----------------------

Czy warto zrobić licencję Prywatnego Detektywa?

TAK. Jak to mówią, jest ryzyko jest zabawa. W czasie pandemii wiele firm, nie tylko detektywistycznych upadło. Jednak do odważnych świat należy. Czy ktoś jeszcze zatrudnia Prywatnych Detektywów ? TAK. Pojedyncze Agencje Detektywistyczne zatrudniają Detektywów, jednak od razu ostrzegam, dla wszystkich pracy nie wystarczy. Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.