DETEKTYWI w czasie epidemii. Praca Prywatnego Detektywa w czasach pandemii.

 DETEKTYWI w czasie epidemii. Praca Prywatnego Detektywa w czasach pandemii. Zdrada w czasie epidemii koronawirusa. Kryzys w branży usług detektywistycznych spowodowany epidemią covid.

Problemy wynikające z panującej epidemii koronawirusa dotykają cały świat. W Polsce wiele firm zamknęło swoją działalność a ludzie tracą zatrudnienie. 

Rozmawiając z innymi Detektywami, także w Warszawie, daje się słyszeć opinie, że właściciele firm detektywistycznych myślą o ich zamknięciu. W niektórych Agencjach Detektywistycznych zyski z wykonywanych usług nie zapewniają nawet możliwości opłacenia kosztów stałych prowadzenia działalności gospodarczej. 

W miarę dobrej sytuacji są Detektywi, byli policjanci czy oficerowie innych służb, którzy są na emeryturze i mają stałe dochody. Inni Detektywi muszą sobie radzić inaczej. 

Kto przetrwa kryzys ? Zapewne te Biura Detektywistyczne, które odłożyły środki finansowe "na czarną godzinę".  Nie jestem finansistą ale każdy człowiek powinien odkładać by właśnie w takich sytuacjach móc przetrwać. 

Jak wygląda sytuacja w naszej Agencji Detektywistycznej? 

Wprowadzone ograniczenia nie spowodowały spadku dochodów a wręcz mamy zwiększoną ilość zleceń detektywistycznych. Być może wynika to z naszej marki w branży albo sposobu prowadzenia biznesu lub właściwego cennika usług detektywistycznych. 

Mamy zasadę, że w trudnym czasie inwestujemy. Otworzyliśmy nowe biuro w centrum Warszawy oraz zwiększyliśmy nakłady na rozwój sklepu detektywa - również w Warszawie. 

Ponad to, otworzyliśmy realne biuro do spotkań z klientami w Siedlcach - tak, tam też działamy. W 2006 roku otworzyliśmy w Siedlcach pierwsze biuro detektywistyczne o nazwie MAXIMUS, które powstało na bazie Agencji Windykacji Należności MAXINKASSO zajmującej się windykacją należności oraz poszukiwania dłużników i ich majątku. 

I jeszcze w naszym kochanym Żyrardowie utworzyliśmy możliwość spotkania się z klientami w ciepłych murach pokoju biurowego znajdującego się w starych loftach. przędzalni.

Dla klientów z Warszawy ale także z Łodzi, Skierniewic, Żyrardowa, Sochaczewa, Mszczonowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna, Góra Kalwarii, Otwocka, Mińska Mazowieckiego, Wyszkowa itd wprowadziliśmy zmodyfikowane cenniki usług detektywistycznych - stawki pracy Prywatnego Detektywa z darmową opcją wypożyczenia lokalizatora GPS lub zniżek w zakupie podsłuchów, kamer szpiegowskich, itp. 

----------

KONTAKT Z DETEKTYWEM W CZASIE EPIDEMI/PANDEMII ? 

U nas nic się nie zmienia. Nie musimy spotykać się w biurze. Wystarczy komunikacja poprzez telefon i e-mail. Nie mamy tajemnic. Umowę wraz z cennikiem i innymi kosztami usług detektywistycznych wysyłamy drogą elektroniczną - tak robimy od lat. 

Jak wyglądają spotkania z Detektywem ? Maseczka i dezynfekcja rąk to podstawa. My to zapewniamy czy na spotkaniu z klientem w samochodzie, domu, czy naszym biurze, gdzie dodatkowo go dezynfekujemy po każdym kliencie. 

-----------

CZY LUDZIE ZDRADZAJĄ W CZASACH PANDEMII?

Tak, niestety. Oczywiście ta zdrada nie ma polega na kontakcie fizycznym z kochanką czy kochankiem, gdy przymusowa kwarantanna zmusi do siedzenia w domu, ale rozmowy telefoniczne, czułe smsy czy pisanie na komunikatorach to norma. Ci co nie muszą trwale przebywać w domu, często planują dłuższe zakupy, naprawy u mechanika itp aby móc spotkać się z tą drugą osobą a właściciele firm mają więcej wyjazdów służbowych. 
To co jest trochę przerażające, to fakt, że z powodu covid-19 i restrykcji z nim związanych coraz więcej małżeństw przeżywa kryzys. 

--------------
Zapraszamy do kontaktu:

Zapraszamy do kontaktu pod numerami: 

535 440 037, email detektyw535440037@gmail.com - Monika KOBIETA DETEKTYW

502 492 132, email detektyw502492132@gmail.com - Krzysztof PRYWATNY DETEKTYW

Telefonicznie przedstawiamy cennik usług detektywistycznych czy też stawki pracy Detektywa w Warszawie - jasne i przejrzyste wynagrodzenia pracy naszej Agencji Detektywistycznej. 

Mieścimy się w Warszawie przy ulicy Widok 10 - w pobliżu Metra Centrum i Rotundy

kontakt tyko po wstępnym umówieniu telefonicznym

-----------

Inne wpisy:

Detektywi Dowody Zdrady Warszawa Centrum

Jak sprawdzić detektywa, agencję detektywistyczną? Jak zweryfikować biuro detektywistyczne?

Detektyw Warszawa - Zdrada męża z prostytutką.

-------------

Nasze blogi i marki:

 www.kobieta-detektyw.waw.pl , https://specjalistki-od-zdrad.blogspot.com/ Kobiece Biuro Detektywistyczne - Monika kobieta Detektyw - Specjalistki od Zdrad

www.prywatnydetektyw.waw.pl      https://prywatnydetektyw.blogspot.com/ Prywatny Detektyw Krzysztof - licencja od 2006r

www.dowody-zdrady.euhttps://dowody-zdrady.blogspot.com/ Agencja Detektywistyczna Dowody Zdrady - Detektywi Dowody na zdradę

www.sklep-detektywa.euhttp://akcesoria-detektywistyczne.blogspot.com/ Sklep Detektywistyczny w Warszawie z opcją dowozu oraz Sklep Detektywa online - wysyłka akcesoriów szpiegowskich
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.