Magdalena Żuk najnowsze informacje 2021

 Magdalena Żuk najnowsze informacje 2021. Sprawa Madaleny Żuk. 

"Śmierć Magdaleny Żuk. Sprawą żyła cała Polska, ale państwo nie zdało egzaminu" tak pisze o sprawie Magdaleny Żuk portal onet.pl 
"Cztery lata od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie prokuratura nadal nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy 27-latka padła ofiarą przestępstwa, czy też popełniła samobójstwo. Do Polski wciąż nie dotarły kluczowe dokumenty, a część dowodów mogła ulec zniszczeniu. – Państwo polskie od samego początku było całkowicie zależne od strony egipskiej – mówi Onetowi mec. Sebastian Duliniec, reprezentujący rodzinę Magdaleny Żuk" (onet.pl).

Portal wp.pl przypomina " Magdalena Żuk poleciała na wakacje, już nie wróciła. Przypomnijmy, że Magdalena Żuk poleciała sama na wakacje do Egiptu 25 kwietnia 2017. Niedługo potem poinformowano o jej śmierci. W kurorcie dziewczyna miała zacząć dziwnie się zachowywać. Została przewieziona do szpitala, gdzie nie chciała się poddać badaniom. Wróciła do hotelu, została wymeldowana przez rezydenta. Ten odwiózł ją na lotnisko, ale ze względu na stan zdrowia Magdaleny nie wpuszczono jej do samolotu. Wtedy nagrano opublikowaną w internecie rozmowę, na której widać, że dziewczyna nie chce odpowiadać na pytania swojego chłopaka Markusa. Polka ponownie trafiła do szpitala. 30 kwietnia zmarła. Dziewczyna miała wyskoczyć z okna szpitalnego. Całą sprawę badali na miejscu reporterzy Wirtualnej Polski, którzy rozmawiali z obsługą szpitala i gośćmi hotelu, w którym działa się tragedia."

i dodaje:
"Sprawa śmierci Magdaleny Żuk cały czas budzi wiele emocji. Okazuje się, że do Polski wciąż nie dotarły kluczowe dokumenty, a część dowodów mogła ulec zniszczeniu."


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.