Adwokat rozwód i Detektyw dowody zdrady

Skuteczny Adwokat rozwodowy w Warszawie oraz doświadczony Detektyw od dowodów na zdradę Warszawa - specjaliści, którzy pomogą Ci w sprawie rozwodowej, alimentacyjnej oraz w kwestii podziału majątku. 

Adwokat Irena Bulińska - Kancelaria Adwokacka w Warszawie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 18/2 w Warszawie. Telefon  694 -111-101 - polecany prawnik rozwodowy. 

Mecenas Bulińska jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Uzyskała tytuł magistra prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także magistra politologii na specjalizacji europejskiej Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, równocześnie zdobywając doświadczenie praktyczne w wielu znanych warszawskich i śląskich kancelariach a także Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka 

Po ukończeniu studiów odbyła etatową aplikację sądową organizowaną przez Sąd Apelacyjny w Warszawie, zdając z wysoką notą egzamin sędziowski. 

Detektyw Krzysztof Matyszczak - licencja od 2006r. Były pracownik Komendy Głównej Policji. Specjalista od zdrad. Wykształcenie prawnicze. Współpracuję z Kobietami Detektyw z Kobiecej Agencji Detektywistycznej z Warszawy.  Adres biura: Widok 10, Warszawa, Telefon 502 492 132https://prywatnydetektyw.waw.pl/detektyw-prawnik-kancelaria-sledcza/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.

Biuro Lampart opinia w sprawie Magdaleny Żuk - Niegodna reklama? Brak profesjonalizmu?