Detektyw Pruszków z zarzutami?

Detektyw Pruszków z zarzutami?

Prywatny detektyw nie może być karany za przestępstwa popełnione z winy umyślnej. W przypadku postawienia zarzutów, można mu wstrzymać licencję a po skazaniu prawomocnym wyrokiem odebrać uprawnienia. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że detektyw z Pruszkowa podający także adres w Grodzisku Mazowieckim kierował auto będąc pod wpływem narkotyków. 

Detektyw Pruszków. 

Opisywany prywatny detektyw z Pruszkowa to człowiek, który uzyskał wpis do rejestru firm detektywistycznych pod koniec 2016 roku. Jednak w swoich reklamach podaje, że wykonuje usługi detektywistyczne od 2000r. Tak naprawdę, to w 2000 r miał 15 lat. Przekłamań w jego działalności jest długa. 

Detektyw Grodzisk Mazowiecki.

Pan detektyw mieszka teraz w Grodzisku Mazowieckim i utworzył sobie wizytówkę w mapach goole podając adres z Grodziska Mazowieckiego. 

Detektyw z Pruszkowa bez uprawnień.

Prywatny detektyw nie może działać bez licencji. Wstrzymanie uprawnień też pozbawia go prawa do przyjmowania zleceń. 

Przed podjęciem współpracy z detektywem Pruszków / detektywem Grodzisk Mazowiecki bądź ostrożny. Być może do MSWIA oraz Komendy Stołecznej nie dotarły informacje o zarzutach wobec tego detektywa, i dzięki temu może on dalej reklamować usługi biura detektywistycznego na terenie Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, itd. 

Detektywi Pruszków. 

Jeśli szukasz detektywów z doświadczeniem od 2006r (realna data wydania licencji) oraz takich, którzy mają pełne uprawnienia to zapraszamy do nas. 

Detektyw Pruszków spotka się z Państwem w dogodnym miejscu. 
Zadzwoń po cennik usług detektywistycznych na terenie Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.

Biuro Lampart opinia w sprawie Magdaleny Żuk - Niegodna reklama? Brak profesjonalizmu?