prywatny detektyw cennik - jakie stawki po deregulacji? - nowe agencje detektywistyczne i ich cennik

Po wejściu w życie w 2014r deregulacji zawodu detektywa zaczęły pojawiać się nowe agencje detektywistyczne, których cennik jest wart przeanalizowania przez osobę, która na rynku detektywistycznym jest od 2005 roku, czyli mnie :)

Na pomorzu otworzyła się pewne agencja, która de facto jako firma już istniała, z tym, że jej właściciel zajmował się sprzedażą oprogramowania dla firm co dalej robi.

Cennik jego usług detektywistycznych to:

7300 zł ( w tym cena zawiera limit 500 km przejazdu samochodem) za MIESIĄC OBSERWACJI

Patrząc na taką kwotę za miesiąc działań można uznać, że jest bardzo atrakcyjna. Gdybym był klientem i nie miał pojęcia o usługach detektywistycznych, pewnie bym go wynajął niech cały miesiąc dzień w dzień gania za moją żoną i ją śledzi. :)

Cóż, podchodząc profesjonalnie do wykonania usługi detektywistycznej, należy mieć na uwadze to, że nie da sie nie zauważalnie jeżdzić za kimś dzień w dzień by nie spalić obserwacji. To główna uwaga.

Inne uwagi to czy faktycznie ta osoba zamierza śledzić dzień w dzień czy określenie miesiąca jest luźną marketingową propozycją a tak faktycznie detektyw przez ten miesiąc pracuje kilka dni. Jak znam zycie pewnie tak jest i ta kwota to zapewne max 5-7 dni.

Myślę, że za jakiś czas wyjdzie na jaw co tak faktycznie ten cennik zawiera.
Komentarze

 1. Nieprawda na temat tego Pana z pomorza. Z główną tezą tekstu się zgadzam - obserwacja niemożliwa do wykonania. Jednak ten Pan nie sprzedaje oprogramowania dla firm, lecz jest paparazzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli tego komentarza nie pisał sam "Pan z pomorza" to paparazzi to on pewnie jest w koszmarach sennych a poki co zyje ze sprzedaży oprogramowania dla firm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie pisał to "Pan z pomorza" i dalej podtrzymuję to co napisałem. Pozdrawiam.

   Usuń

Prześlij komentarz

Szanowni Państwo, komentarze obraźliwe, lub próba promocji usług, itp będą usuwane.

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.