Dzieci podczas rozwodu.

Mamy już drugą odsłonę kampanii prowadzonej przez Rzecznika Praw Dziecka, która stara się przypomnieć rozwodzącym się rodzicom, że dziecko jest najważniejsze i oboje rodziców mają takie same prawa, i że to co najważniejsze: nie można zmuszać dziecka do wyboru któregoś z nich.

W swojej wieloletniej pracy detektywa wielokrotnie spotykałem się z klientami, głównie klientkami, które twierdziły, że mąż nigdy w życiu nie dostanie dzieci. Wg mnie jest to złe. Otóż, ten już prawie były mąż to także ojciec. Zgadzam się, że zrobił źle bo zdradził ale ojcem może być super. Dziecko też go pragnie.

Często moje klientki nie dają się widzieć z dzieckiem - zazwyczaj gdy wypada termin spotkania dziecko choruje. Często pojawiają się oskarżenia o pedofilię, itp.

Kochani rodzicie dziecko to nie przedmiot.

A tak na marginesie. Jeśli uważasz, że Twój mąż nie powinien opiekowac się dziećmi bo ma "nową" to zastanów się nadtym czy jednak nie dawać mu dzieci częściej niż sam by chciał Np. niech ten były mąż zajmuje się nimi trzy razy w tygodniu pomiędzy 18 a 21. Dlaczego warto tak zrobić? Bo ta "nowa" szybciutko go pogoni, gdyż każe mu wybierać "albo ja" albo Ty i wieczne spędzanie czasu z dziećmi. Jeśli facet okaże się ......, to wybierze ją a jeśli jednak uczucia ojcowskie będą trwalsze to zostanie przy dzieciach.

Link do poradnika przygotowanego przez Rzecznika Prawa Dziecka:
fhttp://brpd.gov.pl/publikacjeskany/Dziecko_w_rozwodzie_-_poradnik_dla_rodzicow.pdfKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.