Objawy zdrady u kobiety - teraz to Panie częściej zdradzają

Jako, że świat stanął do góry nogami i to kobiety częściej zdradzają, zamieszczam objawy zdrady u kobiety.

 Żrodło: http://www.sympatiaplus.pl/artykul/1737,czy-ona-ma-innego-5-oznak-zdrady-u-kobiety.html


Brak czułości, zaangażowania, czujesz się odtrącony i niedostrzegany, a każdy jej ruch i gest odbierasz jako typowe oznaki zdrady u kobiety? Jak sprawdzić, czy twoje podejrzenia są słuszne i czy ona naprawdę cię zdradza? Oto 5 symptomów, na które powinni zwrócić uwagę niepewni swojej sytuacji panowie:
 
1. Samodzielna
Wcześniej przed wyjściem do sklepu zawsze proponowała, żebyście poszli we dwoje, a teraz wszędzie wychodzi sama? Miej oczy szeroko otwarte, bo ta oznaka zdrady u kobiety może oznaczać, że znalazła sobie innego kompana do codziennych zajęć.

2. Bez telefonu ani rusz
Czy zauważyłeś, że twoja ukochana ostatnio nie rozstaje się ze swoim telefonem, a laptop i tablet zostały zabezpieczone hasłem? Gdy ktoś dzwoni, słyszysz jedynie wibracje? Niestety, fakt, że ukochana trzyma telefon przy sobie, może być sygnałem na to, że nie chce się dzielić przychodzącymi wiadomościami, których najprawdopodobniej nie chciałbyś przeczytać…

3. Wyjątkowo piękna
Czy od kilku lat w łóżku widziałeś jedynie rozczochraną kobietę bez makijażu w bawełnianej koszuli nocnej? Choć ci to zbytnio nie przeszkadzało, luba z dnia na dzień nabyła satynowe spodenki i koronkową bieliznę? Być może zrozumiała swój błąd i postanowiła zacząć z powrotem dbać o siebie tak, jak podczas waszych początków. Gorzej jednak, gdy powodem takich zmian są początki, ale z kimś innym…


4. Zaangażowana – za bardzo?
Choć to dość kontrowersyjnie zabrzmi, jedną z oznak zdrady u kobiet jest ich nadmierne zaangażowanie w związek. Twoja luba nagle zaczęła gotować, wypytywać, co słychać u ciebie w pracy i sprawiać ci niespodzianki? Być może zaczęło brakować jej waszej bliskości. Jest jednak i gorszy scenariusz – podwójne życie i chęć rekompensaty popełnionych błędów. Bycie "zbyt" kochaną i troskliwą to niestety bardzo częste oznaki zdrady u kobiety.
 
5. Dystans
Może być również odwrotnie. Zamiast nadmiernych starań partnerka może być oziębła, zdystansowana i nieczuła. Zaczyna jej wiele w tobie przeszkadzać, a zamiast dopytywania co u ciebie i propozycji, aby wspólnie spędzić czas, w waszym domu panuje cisza i obojętność.
Pamiętajcie, że wszystkie te symptomy nie muszą być oznakami zdrady kobiet. Często powody są zupełnie inne. Jeśli ukochana nie ma ochoty na czułości, być może spowodowane jest to zmęczeniem, bądź jakąś dolegliwością. Obojętność lub podenerwowanie mogą wynikać ze stresów związanych z pracą. Dowiedz się, czy partnerka nie ma do zrobienia ważnego projektu, którego deadline zbliża się wielkimi krokami albo czy w pracy nie panuje ostatnio napięta atmosfera. Wystarczy porozmawiać, a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane :)
W niepewnych sytuacjach, bierz pod uwagę każde scenariusze – nie tylko te najgorsze. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.