Jak wybrać prywatnego detektywa - to już kiedyś było ale takie szybkie przypomnienie.

JAK WYBRAĆ DETEKTYWA:

Sprawdź Licencję Prywatnego Detektywa i zażądaj okazania wpisu do rejestru prowadzonego przez MSW - popatrz na daty uzyskania wpisu. Jeśli ktoś uzyskał np: w 2014r a na stronie internetowej chwali się wieloletnim doświadczeniem to bądź czujny.
Podpisz umowę na wykonanie usługi detektywistycznej. W umowie określ maksymalną kwotę na wykonanie usługi. Ponad to żądaj pokwitowania każdej wpłaty i sprawozdania po zakończeniu działań.

Uważaj na oferty typu: "za 5-7 tys jeżdzimy za mężem cały miesiąc", "w kwocie 2,5 tys założymy gpsa mężowi", "za 100 zł za 1 h pracować dla Pani będzie zespół ludzi", "jeśli bez umowy to bedzie taniej bo bez Vat", "pobieramy całość z góry", itd 


Uważaj na adresy i dane: KOBIETA DETEKTYW Kobieca Agencja Detektywistyczna ul. Domaniewska 22A (pod tym adresem nie na żadnego biura detektywistycznego), 02-672 Warszawa, Detektyw Krzysztof Majewski (nie ma takiego detektywa)ul. Łojewska 31, 03-392 Warszawa  

Pod tymi adresami kryje się pewna agencja detektywistyczna w Warszawie, która dzięki tym stronom i kradzieży treści podszywa się pod pod moją osobę a także pod profesjonalną kobiecą agencję detektywistyczną FEMINA. Jeśli zaproszę Cię na ul. Grzybowską to nie daj sobie wmówić, że to agencja Femina lub detektyw Krzysztof Matyszczak. Telefonując, zapytaj, podpuszczając ich czy dodzwoniłaś się do agencji Femina. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca to zastanów się dwukrotnie. 

Po naszych telefonach mamy nadzieję, że już tak nie robią ale doświadczenie nam podpowiada, że tak samo jak nie usunęli ukradzionej treści ze stron to tak samo dalej będą odpowiadać twierdząco. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.