Narzędzia detektywistyczne detektywa. Czym posługuje się prywatny detektyw?

Narzędzia detektywistyczne detektywa. Czym posługuje się prywatny detektyw?

Podstawowym narzędziem detektywa jest lustrzanka cyfrowa i teleobiektyw - przynajmniej powinien być. Zdarza się jednak, że nawet detektywi z długoletnim stażem detektywistycznym nie posiadają aparatów a nie mówiąc już o dwóch - trzech aparatach i kilku obiektywach. "Znam" takich z Warszawy. Z uporem maniaka twierdzą oni, że zdjęcia to się robi telefonem komórkowym. Uważają także, że niezauważeni potrafią podejść do obserwowanych na grubość szyby :).

Drugie narzędzie detektywistyczne to kamera video oraz wszelkie ukryte kamery, które umożliwią nagranie rozmowy z osobą, itp.

Z narzędzi detektywistycznych wyróżnić jeszcze można lokalizatory GPS. Jednak detektyw nie może (nie powinien) ich samodzielnie podkładać bez zgody właściciela/współwłaściciela. Jest wiele możliwości obejścia obwarunkowań prawnych ale nie będę o tym pisać aby nie uczyć za darmo mojej konkurencji. O wszystkim jest informowany mój klient przy podpisaniu umowy na wykonanie usługi detektywistycznej. 

Czy jeszcze posługują się detektyw?
Podsłuchy, rejestratory dźwięku - te urządzenia detektywistyczne są jednak wypożyczane lub sprzedawane klientowi. Prawo zabrania ich stosowania przez prywatnego detektywa.

Na koniec warto wspomnieć, że detektyw ma jeszcze jedno narzędzie. To mózg. Jedni go używają a inni zapominają, że istnieje. 

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług detektywistycznyc
tel 502 492 132 
detektyw502492132@gmail.com

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.