Jak sprawdzić Detektywa - Rejestr Usług Detektywistycznych dostępny dla wszystkich, Jak sprawdzić agencję detektywistyczną.

Jak sprawdzić Detektywa - Rejestr Usług Detektywistycznych dostępny dla wszystkich, Jak sprawdzić agencję detektywistyczną. Polecani Detektywi nie tylko z Warszawy

Poszukiwania detektywa zazwyczaj zaczyna się poprzez wyszukiwarkę google. Wpisujemy np detektyw Warszawa i wyskakuje nam masa stron internetowych i masa opinii o agencjach detektywistycznych, które są zazwyczaj pisane przez samych detektywów ale wynajęte przez nie firmy marketingowe. 

Jak więc wybrać dobrego, skutecznego Prywatnego Detektywa?

Cóż, co do opinii to trzeba brać na nie poprawkę. 

Najważniejsze to zweryfikowanie czy Detektyw/Agencja Detektywistyczna nie kłamie na swoich stronach internetowych podając np: "jesteśmy specjalistami od zdrad od wielu lat", "posiadamy doświadczenie detektywistyczne od 2005 roku", "przez lata wykonaliśmy tysiące zleceń detektywistycznych" itd.

Jak to można zrobić? Ministerstwo udostępniło w końcu internetowy dostęp do rejestru usług detektywistycznych. Czemu tak późno? Przecież to powinno być od razu jak weszła ustawa. 
Dzięki temu wyłapiecie kłamstwa. A to już podstawa aby nie ufać takiemu detektywowi. 

W jednej z mało znanych gazet znalazłem wypowiedź Pani Prezes Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów:

Źródło: e-reporter

Pani Prezes powinna być chyba pozwana za takie słowa. "Radzimy wybierać tych, którzy są w naszej strukturze" - czyli Ci którzy nie zapisali się do nich i nie opłacili składek są źli? Ja nie byłem i nie będę w PSLD bo po co? Wielu szanujących się detektywów omija ich szerokim łukiem. 

Co jeszcze mogę dodać? Czytajcie umowy i nie dajcie się nabrać na słowa typu: "bez umowy to nie doliczę Pani Vatu i będzie taniej", "za 6 tysięcy pracujemy aż coś znajdziemy", itp. Weryfikujecie za co płacicie i ile będzie trwało wykonanie usługi detektywistycznej- dzień?, miesiąc?

---------------------------------------------------------
Detektyw Krzysztof Matyszczak - licencja prywatnego detektywa od 2006r
2005-08-01 -- 2013-11.30 Biuro Detektywistyczne MAXIMUS
Od 2011 r - Pełnomocnik/Doradca Prawny/Detektyw w Agencji Detektywistycznej FEMINA
----------------------------------------------------------

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.