Detektywi LAMPART przeciwko Detektyw Koczanowski - zostaliśmy wezwani do tablicy.

Detektywi LAMPART przeciwko Detektyw Koczanowski - zostaliśmy wezwani do tablicy.

Agencja Detektywistyczna na FB pisze:

"Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od internautów prośbę o ustosunkowanie się do oszustwa, jakiego doznała Pani Ewa Jakubska, matka zaginionej Kingi Kozak z Buczkowic, która wynajęła prywatnego detektywa „Koczanowski”, celem odnalezienia córki, która przepadła bez śladu dnia 13 sierpnia, a której męża zwłoki odnaleziono trzy dni później. Zdajemy sobie sprawę z tego, przez jaką tragedię przechodzi mieszkanka Kielecczyzny, która wynajmując lokalnego detektywa „Koczanowskiego”, zapłaciła mu – jak podaje - ponad 12 tysięcy złotych, podczas gdy z raportu przez niego dostarczonego nie wynika nic, poza faktem, iż ten powielał jedynie pracę Policji, przy okazji stołując się i nocując w najdroższym hotelu SPA w Szczyrku za pieniądze poszkodowanej......"


W ich poście została oznaczona kobieca agencja detektywistyczna Femina oraz Detektyw Krzysztof Matyszczak.


 Jako, że firma detektywistyczna Lampart dziwnie (dla mnie) prowadzi reklamę swoją działalności detektywistycznej postanowiliśmy ustosunkować się do ich wpisu i zażądać usunięcia oznaczeń.


To zostało uczynione a nasz komentarz został usunięty.Agencja Lampart zajmuje się także fokami :) Wszystko na prośbę internautów :)


Firma Detektywistyczna Lampart wykonywała też czynności detektywistyczne w sprawie Magdaleny Żuk a nawet rozwikłali zagadkę zaginięcia Iwony Wieczorek :)("Wraca sprawa Magdaleny Żuk. Detektywi dostali zlecenie, a rodzina zmarłej nic o tym nie wie". Detektywi z biura "Lampart" poinformowali, że pod koniec lipca otrzymali zlecenie w sprawie rozwikłania zagadki tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. O nowym otwarciu sprawy nic nie wiedziała rodzina młodej Polki.

Jak dowiedział się portal Wp.pl, rodzina Magdaleny Żuk nie zwracała się z prośbą o pomoc do tego biura detektywistycznego, a o całej sprawie dowiedziała się od dziennikarzy. – Nie mam pojęcia kto to zrobił, ale wydaje mi się, że bez naszej zgody nie mogą prowadzić śledztwa – stwierdziła siostra nieżyjącej Polki.")

Działania w/w przypominają trochę działania ale były Detektyw Rutkowski. Niby coś się robią. Tworzą dziwne hipotezy a np: w sprawie Magdaleny Żuk wiadomo, że ich ustalenia nie pokrywają się z tym co ustalili nasze służby.

CO ZAWSZE PODKREŚLAM " Agencja detektywistyczna działa na zlecenie osób/firm/instytucji.
Czy rodzina dawała zlecenie (czy została podpisana umowa detektywistyczna). Czy ktoś dał zlecenie na foki? Tu pewnie tak bo takie zlecenie może dać każdy.

Nie obchodzą mnie działania tej firmy. Dla są powiedzmy śmieszne ale ludzie to kupują. Kupują też Rutkowskiego więc sukces murowany.

Ciekawą opinię na temat agencji detektywistycznej Lampart i sprawy Magdaleny Żuk napisał Pan Turaliński. Wg niego to niegodna reklama na tragedii Magdaleny Żuk.

http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/244-niegodna-reklama-na-tragedii-magdaleny-zuk1

WRACAJĄC do sprawy przeciwko Detektywowi KACZANOWSKI to my uważamy jedno. Od tych spraw są sądy. Pokrzywdzona powinna wystąpić do sądu i ewentualnie do MSWiA.
I podkreślamy - proszę nas nie oznaczać w swoich działaniach marketingowych. :)

W sprawach usług detektywistycznych zapraszamy do kontaktu:
Detektyw Monika 535440037 www.kobieta-detektyw.waw.pl
Detektyw Krzysztof 502492132 www.prywatnydetektyw.waw.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.