Krzysztof Rutkowski skazany - detektyw (były detektyw) był oskarżony o prowadzenie działalności w zakresie usług detektywistycznych bez wymaganego wpisu do rejestru, a także kierowania bezprawnym pozbawieniem wolności trzech osób.

Krzysztof Rutkowski skazany - Były detektyw "był oskarżony o prowadzenie działalności w zakresie usług detektywistycznych bez wymaganego wpisu do rejestru, a także kierowania bezprawnym pozbawieniem wolności trzech osób"


O   problemach prawnych Pana Rutkowskiego (nie powinno używać się tytułu Detektyw) można poczytać w linkach poniżej:(Rok więzienia w zawieszeniu i 20 tys. zł grzywny to wyrok stołecznego sądu wobec Krzysztofa Rutkowskiego za bezprawne prowadzenie działalności detektywistycznej w latach 2004-2006 i kierowanie bezprawnym pozbawieniem wolności.)


My o Panu Rutkowskim już pisaliśmy, gdyż Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu promowała go i stawiała za wzór dla przyszłych absolwentów. A to wszystko za sprawą Pana Dariusza Loranty (były nadkomisarz Policji), który jest wykładowcą w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego i to on stawia za wzór Pana Rutkowskiego.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.