Detektywi Warszawa Dowody Zdrady

Detektywi Warszawa Dowody Zdrady

Usługi detektywistyczne w Polsce, to przede wszystkim dostarczanie dowodów na zdradę.
W prawie każdej agencji detektywistycznej, czy to Warszawie, czy innym rejonie, 
to 80 % wszystkich zleceń detektywistycznych.Co trzeba umieć aby jako Prywatny Detektyw być specjalistą od dowodów na zdradę?
Po deregulacji zawodu Prywatnego Detektywa nie trzeba nic umieć. Wystarczy skończyć kurs na licencję, który nie kończy się państwowym egzaminem.  Potem składa się wniosek o licencję do właściwego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Następnie założenie działalności, uzyskanie wpisu do rejestru firm detektywistycznych prowadzonego przez MSWiA. 

Co potem ? Stworzenie strony internetowej, gdzie Prywatny Detektyw będzie się chwalił, ze jest specjalistą od zdrad, że jego agencja dostarczyła już tysiące zdjęć rozwodowych oraz, ze polecają go Adwokaci jako wielkiego znawcę tematu. 

A tak serio, to bycie specjalistą od zbierania materiału do spraw rozwodowych wymaga przede wszystkim doświadczenia. Jak je zdobyć ? Trudne pytanie. Nikt tego nie uczy. Nikt nie uczy podstaw prawa. Coś tam na kursie jest ale to za mało aby sprawnie poruszać się w tematach rozwodowych. 
Nikt także nie uczy, jak i czym dokumentować zdradę. Wielu Prywatnych Detektywów nigdy nie miało w ręku aparatu fotograficznego. Wiem wiem, telefonem komórkowym można robić świetne zdjęcia. Owszem, można ale sam telefon nie wystarczy. 

Kandydaci na prywatnych śledczych nie są też uczeni prowadzenia obserwacji. To bardzo trudna sztuka. Pracuję w tym zawodzie od 2006 r i uwierzcie mi, że bardzo trudna. 
Przecież chodzi o to aby nie zostać odkrytym a przy okazji wykonać zdjęcia albo nagrania video. 

Wracając do kwestii wiedzy prawnej. Czy jest taka ważna w usługach detektywistycznych? Tak. I nie dlatego, że ja ukończyłem studia prawnicze i teraz uważam, że każdy detektyw ma je kończyć. Otóż, w początkowej fazie rozwoju mojej agencji detektywistycznej noszącej wtedy nazwę MAXIMUS, takowej wiedzy brakowało. Brakowało aby rzetelnie poinformować klienta ale także brakowało by samemu bez narażania na odpowiedzialność karną, wykonywać zlecenia detektywistyczne. 

Co jeszcze może uczynić specjalistą w sprawach związanych z dowodami na zdradę ?
Wiedza w zakresie sprzętu detektywistycznego. Podsłuchy, mini kamery czy lokalizatory GPS to sprzęt czasami wręcz konieczny do pomocy w wykonywaniu usług detektywistycznych. 

I chyba koniec, każdy Detektyw Specjalista Rozwodowy powinien być uczciwy, tak normalnie uczciwy wobec klienta.

Zapraszam na blog stricte związany z dowodami na zdradę.
https://dowody-zdrady.blogspot.com/
Prowadzimy go wspólnie z Kobiecym Biurem Detektywistycznym FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Zapraszam do skorzystania z usług detektywistycznych
Prywatny Detektyw Krzysztof M.
telefon 502 492 132, detektyw502492132@gmail.com
www.prywatnydetektyw.waw.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.