Rozwód Praktyczny Poradnik - Czym jest zdrada ?

Rozwód Praktyczny Poradnik - Czym jest zdrada ?

Dziś dotarła do mnie pozycja książkowa "Rozwód - Praktyczny Poradnik"
Wydawnictwo OD.NOWA

a w niej m.in.:
"Kiedy można się rozwieść?", "Jak napisać pozew?", "Jak podzielić majątek?"

Książka jest napisana w prosty sposób, tak aby kwestie rozwodowe mogły zrozumieć osoby nie posiadające wykształcenia prawniczego.

Myślę, że warto aby zapoznali się z nim także osoby, które zaczynają pracę w charakterze Prywatnego Detektywa i nie maja wiedzy na temat prawa "rozwodowego"

Pozycja zawiera wiele ciekawych i przydatnych informacji, które mogą rozwiać wiele wątpliwości.

Jedna z nich dotyczy zdrady:

"Zdradą może być każdy przejaw darzenia innej osoby uczuciami czy gestami zarezerwowanymi dla małżonków, np. pocałunki, podrywanie, wyznania miłości lub wspólne zamieszkanie, nawet w przypadku braku współżycia fizycznego"

Dlaczego to przytoczyłem? 

Otóż wiele osób myśli, że zdrada a tym bardziej dowód zdrady do sądu to tylko i wyłącznie zdjęcia (np wykonane przez Detektywa) aktu seksualnego z inną osobą niż mąż czy żona. 
To nie prawda. Dowód zdrady to także wymiana korespondencji czy systematyczne spotykanie się z daną osobą nie mające nic wspólnego z pracą itp.

Przykład ? W czerwcu w jednej ze spraw mąż mojej klientki pierwszego dnia obserwacji wziął sobie 3 godziny wolnego w pracy nikomu o tym nie mówiąc. Czas ten spędził jeżdżąc na rowerze w towarzystwie młodej kobiety. W innym dniu był z nią na kolacji a potem odprowadził do domu. Trzeciego dnia był z nią w kinie. Podczas spotkań nie było czułych gestów. Być może bali się, że jednak ktoś ich zobaczy. Dowód Detektywa w postaci zdjęć z ich spotkań wystarczył aby sąd przychylił się do uznania męża klientki jako wyłącznie winnego rozpadu małżeństwa. 

Zapraszam do skorzystania z usług detektywistycznych.
Detektyw Krzysztof Tel 502 492 132 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.