Dobry Detektyw Warszawa - czyli jaki ?

Dobry Detektyw Warszawa, Dobrzy Detektywi Warszawa

Takie zapytania często pojawiają się w wyszukiwarce google. 

Dobry Detektyw, tzn. jaki ?

Czy to ma oznaczać, że wykona usługę detektywistyczną wg tego co pokazują w serialach Dowody Zdrady, i innych tego typu ?

Osobiście uważam, że dobry detektyw to taki, które przede wszystkim ma licencję prywatnego, jego Biuro Detektywistyczne wpis do MSWiA a on sam nie dokonuje przekłamać na swojej stronie internetowej czy tez ogłoszeniach na portalach. 

Oczywiście, że Dobry i Skuteczny Detektyw to także ten, który posiada już jakieś doświadczenie. Bez tego trudno określać się jako specjalistą od zdrad czy profesjonalistą w zakresie poszukiwania osób. 

Wielu nowych Detektywów chwali się bogatym doświadczeniem w pracy w służbach i chwała im za to, że wtedy wykonywali swoją. 

Były policjant, itp nie zawsze sprawdzi się na rynku cywilnym jako właściwy człowiek do wykonania usługi, np. w zakresie zdobycia pełnoprawnych dowodów na zdradę tak aby klient Agencji Detektywistycznej mógł postarać się nimi wygrać sprawę rozwodową. 

Tu kłania się umiejętność obserwacji i wykonywania ukrytej dokumentacji zdjęciowej. 

Ilu Policjantów działa w terenie siedząc godzinami w samochodzie, czy pieszo obserwując tzw. figuranta ? Kto był pokrzywdzony i składał zawiadomienie wie, że Policjanci wiele spraw prowadzi zza biurka. Wzywa świadków i spisuje zeznania.

Wracając do kwestii dokumentacji zdjęciowej wiele osób, w tym Policjantów, którzy chcieli u mnie pracować nie potrafili obsłużyć aparatu fotograficznego. 

Pamiętajcie także, że dobry detektyw to także ten, który podpisze z Wami umowę, pokwituje wpłatę i przedstawi w umowie szczegółowe koszty/cennik usługi detektywistycznej. 

Zapraszam do skorzystania z moich usług detektywistycznych.

tel 502 492 132 Detektyw Warszawa Krzysztof Matyszczak


Inne wpisy:

 https://dowody-zdrady.blogspot.com/2018/06/skuteczny-detektyw-warszawa-detektywi.html


Dobry Detektyw WarszawaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.