Wykrywanie podsłuchów Warszawa Detektyw. Wykrywanie kamer szpiegowskich.

Wykrywanie podsłuchów Warszawa Detektyw. Wykrywanie kamer szpiegowskich. 

Detektyw z licencję od 2006r. Telefon 502 492 132

Jeśli masz podejrzenia, że ktoś Cię podsłuchuje lub nielegalnie nagrywa ukrytą kamerą, to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wykrywania podsłuchu na terenie Warszawy i miejscowości okolicznych.

Świadczymy usługi związane z przeprowadzeniem usługi detektywistycznej zmierzającej do zweryfikowania czy w pomieszczeniu (mieszkanie, lokal, dom) jest zainstalowane aktywne urządzenie podsłuchowe lub ukryta kamera.

Podsłuchy, kamery czy inny sprzęt szpiegowski jest obecnie dostępny w wielu sklepach detektywistycznych. Popularność akcesoriów detektywistycznych jak i łatwość w ich zakupie, sprawiły, że wiele osób stosuje je aby wykryć zdradę, monitorować pracowników, nianię, czy szpiegować konkurencję.

Najczęściej wykrywamy podsłuchy i kamery w sprawach, gdzie mąż lub żona inwigiluje swoją drugą połówkę. Fakt nielegalności nie jest żadnym straszakiem.Co najczęściej znajdujemy podczas wykrywania podsłuchów w mieszkaniu i ewentualnie samochodzie ????
- podsłuchy na zasadzie GSM, - podsłuchy w formie miniaturowych rejestratorów dźwięku , - ukryte szpiegowskie kamery.

To proste urządzenia szpiegowskie, które bardzo łatwo ukryć i zazwyczaj trudno zorientować się, że ktoś potajemnie nagrywa.

Średnia cena wykrywania podsłuchów to 1100 - 1300 zł za sprawdzenie mieszkania, domu czy lokalu biurowego z dojazdem do klienta.

O nas:

Krzysztof - Prywatny Detektyw, licencja od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, specjalista ds. zabezpieczenia technicznego (licencja), kontr obserwacji, wykrywania przestępstw gospodarczych, specjalista od zdrad, wykształcenie prawnicze. W 2005 r ukończyłem Kurs Instalowania i Konserwacji Systemów Zabezpieczeń Technicznych w Polskiej Izbie Systemów Alarmowych w Warszawie.

Monika - Kobieta Detektyw, właścicielka Kobiecego Biura Detektywistycznego FEMINA, Specjalistki od Zdrad.

Detektyw - Specjalista w zakresie akcesoriów detektywistycznych oraz zapobiegania inwigilacji jest dostępny w każdej dzielnicy Warszawy - Bemowo, Wola, Ursus, Żoliborz, Bródno, Targówek, Zacisze, Ursynów, Kabaty, Centrum, Śródmieście, Ochota, Powiśle, Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Wesoła, Włochy itd.

Świadczymy wykrywanie podsłuchów i kamer w miejscowościach: Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Garwolin, Sokołów Podlaski, Węgrów, Łuków, Pułtusk, Płońsk, Wyszków, Ciechanów, Płock, Wyszogród, Sierpc, Gostynin, Sochaczew, Skierniewice, Żyrardów, Mszczonów, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek, Piastów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec i inne.

Podsłuchy i kamery szpiegowskie wykrywamy urządzeniami a także poprzez fizyczne przeszukanie pomieszczenia. W zależności od metrażu praca Detektywa przy poszukiwaniu podsłuchów trwa od godziny do 2 - 3 godzin.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 502 492 132
Detektywi Warszawa Monika i Krzysztof
https://prywatnydetektyw.waw.pl/ Prywatny Detektyw Warszawa
https://kobieta-detektyw.waw.pl/ Kobieta Detektyw Warszawa
https://dowody-zdrady.eu/ Detektywi Dowody Zdrady Warszawa
https://sklep-detektywa.eu/ - Sklep Detektywistyczny WarszawaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Stary artykuł: Detektywi o zdradach - Detektyw Krzysztof M.

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.