Targi rozwodowe w Warszawie. Poszukiwani organizatorzy.

Targi rozwodowe w Warszawie. Poszukiwani organizatorzy.

W Warszawie, w dniu 14 stycznia 2024 (niedziela) miały odbyć się Targi Rozwodowe. W piątek, od jednego z wystawców otrzymaliśmy informację, że nie można skontaktować się z organizatorami. Dopiero po południu, udało się skontaktować z organizatorką Panią Joanną Kortas. Poinformowała, że nastąpiła zmiana terminu targów na 28 stycznia 2024r. Miał przyjść oficjalny e-mail. Nie dotarł. Obecnie brak jest kontaktu z organizatorami. Nie odpisują na email, nie odbierają telefonów oraz blokują na social media.

Organizator Targów Rozwodowych w Warszawie.

Umowa została podpisana z Event Management Rafał Kortas, ul. Gen. Kosińskiego 10/1, 85 - 331 Bydgoszcz a kwota za udział wpłacono na wskazane konto  40 1050 1139 1000 0092 5538 9406.

Centralna ewidencja działalności gospodarczej wskazuje, że w/w osoba od maja 2018 r zajmuje się działalnością związaną z organizacją targów, wystaw i kongresów.  

Jako adres e-mail wskazano: r.kortas@o2.pl a telefon: 511781370.

W sprawie targów kontraktowała się Pani Joanna Kortas (prawdopodobnie żona), która również prowadziła kiedyś działalność związaną z targami. Kontakt: 511 974 334

Strona targów rozwodowych w Warszawie: https://www.facebook.com/p/Targi-Rozwodowe-100066799210800/. Kontakt: 533 212 053, targi@onet.eu.

Targi miały się odbyć w Hotelu Mercury w Warszawie, ul. Złota 48

Targi rozwodowe w Warszawie


Warto wspomnieć, że Państwo Kortas zajmują się także organizowaniem innych targów, jak  np. targi ślubne. 

Targi rozwodowe w Poznaniu.

Pierwsze targi rozwodowe organizowane przez Państwa Kortas odbyły się w Poznaniu, w dniu 12 listopada 2023r. Wydarzenie zostało zauważone przez media. 


https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/w-poznaniu-odbyly-sie-pierwsze-w-polsce-targi-rozwodowe-przejdzmy-to-razem/6sws10cTo tylko niektóre wpisy na temat targów rozwodowych w Poznaniu. 

Zmiana terminu Targów Rozwodowych w Warszawie.

Jak wspomnieliśmy na początku wpisu, termin targów rozwodowych został zmieniony. Podobno Pani Kortas była w szpitalu. 

Cóż zdarza się. Wypadki losowe trudno przewidzieć. Powstaje jednak pytanie, czy prowadzeniem targów zajmuje się jedna osoba? 

Oczywiście, jako doświadczeni prywatni detektywi, wiemy, że takie "wypadki losowe" to częsta przypadłość dłużników.

Targi ślubne Toruń. 

W dniu 14 stycznia 2024 w Toruniu, czyli tego samego dnia co targi rozwodowe, miały się odbyć targi ślubne. Zostały odwołane. Po kontakcie Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki otrzymano informacje, że ośrodek nie ma z nimi kontaktu. 

Hotel Mercury Warszawa - miejsce targów rozwodowych.

W hotelu Mercury w Warszawie przy ul. Złotej 48 miały odbyć się targi rozwodowe. Wiadomo jest, że organizator musi zarezerwować termin oraz dokonać opłaty.

Z posiadanych informacji wynika, że organizatorów nie dokonał opłaty w wymaganym terminie, czyli na 14 dni przed datą targów rozwodowych. Przypadek ? 

Kontakt do organizatorów targów rozwodowych.

W celu potwierdzenia nowego terminu zadano organizatorom pytania, czy opłacili nowy termin targów rozwodowych oraz czy mogą się wylegitymować jakimś aneksem do umowy z hotelem. 

Niestety brak odpowiedzi. 

Państwo Kortas nie odpowiadają także na e-maile od innych wystawców. 

Kontakt telefoniczny również niemożliwy plus blokują na swoich social media. 

Zero kontaktu oraz jakiejkolwiek reklamy wydarzenia. 

Pieniądze również nie zostały zwrócone.

Targi rozwodowe opinia.

Opinia o targach rozwodowych nie może być jeszcze wydana bo się targi póki co nie odbyły się. Jednak, brak kontaktu z Państwem Kortas daje podstawy do wydania opinii, że nie odbędą się a pieniądze za udział trzeba będzie odzyskiwać na drodze prawnej. 

Jeśli ktoś posiada informacje na temat Państwa Kortas, Event Management czy targów rozwodowych w Warszawie, to proszę pisać lub dzwonić +48 502 492 132

Detektyw Krzysztof Matyszczak 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.

Biuro Lampart opinia w sprawie Magdaleny Żuk - Niegodna reklama? Brak profesjonalizmu?