ZAATAKOWAŁ PERSONEL SZPITALA I PACJENTÓW

ZAATAKOWAŁ PERSONEL SZPITALA I PACJENTÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Policjanci ze śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży rozbójniczej. 

Napastnik najpierw ukradł portfel z jednego z pomieszczeń szpitalnych, a następnie zaatakował gazem łzawiącym personel szpitala i inne osoby, które próbowały go zatrzymać. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciach i nagraniu proszony jest o kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia ubiegłego roku w jednym z warszawskich szpitali. Około 10:35 do budynku wszedł kulejący mężczyzna i udał się wprost do jednego z pokoi służbowych. Tam ukradł portfel należący do personelu placówki, po czym skierował się do wyjścia.

Mężczyznę próbowali zatrzymać pracownicy szpitala oraz przypadkowi świadkowie. Wtedy napastnik użył wobec nich gazu łzawiącego oraz siły fizycznej odpychając osoby, który stanęły na jego drodze ucieczki. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.

Każdy kto na upublicznionym nagraniu oraz zdjęciach rozpoznaje poszukiwanego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21, bądź kontakt telefoniczny pod numerem 4772 375 82. Informację można przekazać także pisząc na adres: rafal.kocyk@ksp.policja.gov.pl
podinsp. Robert Szumiata/ea

Źródło: policja.waw.pl
-------

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.

Biuro Lampart opinia w sprawie Magdaleny Żuk - Niegodna reklama? Brak profesjonalizmu?