Detektyw Żelechów. Detektywi Żelechów.

Detektyw Żelechów. Detektywi Żelechów.


Żelechów – miasto we wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, w powiecie garwolińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Żelechów. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa siedleckiego. Według danych z 2022 roku, Żelechów miał 3759 mieszkańców. Miejscowość położona jest w odległości 52 km od Siedlec, 85 km od Warszawy i 85 km od Lublina. Miasto stanowi lokalne centrum edukacji, mieszcząc kilka szkół średnich, jak i gospodarcze, stanowiąc miejsce handlu i pracy dla mieszkańców miasta i okolic. Poznaj detektywa Żelechów i dowiedz jakie usługi detektywistyczne w Żelechowie świadczy licencjonowany prywatny detektyw.

Szybki kontakt do detektywów działających w Żelechowie. +48 502 492 132 Krzysztof 
 +48 535 440 037 Monika

Detektyw Żelechów.

W Żelechowie pracuje dwójka doświadczonych detektywów - Monika i Krzysztof. Ci detektywi Żelechów od 2004r świadczą wiele cennych usług detektywistycznych.

Detektyw Krzysztof - były pracownik Komendy Głównej Policji. Wykształcenie prawnicze i menedżerskie. Od 2004 profesjonalnie zajmował się wywiadem gospodarczym, poszukiwaniem dłużników oraz ich majątków. Od 2006 działa jako jeden z pierwszych prywatny detektywów po wejściu w życiu ustawy o usługach detektywistycznych.

Detektyw Monika - jedna z pierwszych kobiet detektyw, od 2006r specjalistka od zdrad. W latach 2011 - 2023 prowadziła kobiecą agencję detektywistyczną.

Detektyw Żelechów dowody zdrady. 

Wykrywanie zdrady w Żelechowie to najpopularniejsza usługa świadczona przez agencję detektywistyczną. Jesteśmy doświadczonymi detektywami od zdrad małżeńskich i partnerskich. 

Usługi detektywistyczne Żelechów.

Biuro detektywistyczne w Żelechowie świadczy takie o to usługi:


  • Detektyw od zdrad Żelechów, czyli kompleksowe zbieranie dowodów na zdradę, do rozwodu oraz dokumentowanie zdrad w związkach partnerskich.
  • Poszukiwanie osób Żelechów - poszukujemy osób zaginionych oraz ukrywających się. Detektyw Żelechów podczas poszukiwania osób zaginionych współpracuje z Policją oraz doradza na całym etapie śledztwa.
  • Sprawy Gospodarcze i windykacja należności Żelechów - poszukiwanie dłużników i ich majątków oraz weryfikacja przedsiębiorców.
  • Ustalanie danych Żelechów - adresy zamieszkania, zameldowania, dane po nr telefonu oraz inne wg zlecenia.
  • Sprzedaż i wypożyczanie akcesoriów detektywistycznych - mobilny sklep detektywistyczny Żelechów. Wypożyczamy i sprzedajmy lokalizatory GPS, podsłuchy, kamery szpiegowskie a także wykrywacze podsłuchów oraz kamer szpiegowskich.
  • Weryfikacja zwolnień lekarskich - Detektyw wraz z ekipą pracowników Biura Detektywistycznego Żelechów jest w stanie sprawdzić co robi Twój pracownik podczas zwolnienia lekarskiego.
  • Obserwacja dzieci i młodzieży - Detektywi sprawdzą co robią Twoje dzieci, z kim się spotykają oraz czy nie zażywają narkotyków.
  • Sprawy karne - Agencja Detektywistyczna Żelechów weryfikuje zdarzenia oraz poszukujemy sprawców przestępstw.


Cennik usług detektywistycznych na terenie Żelechowa to ilość godziny pracy Detektywa oraz koszty dodatkowe. Mamy promocyjne cenniki pracy Prywatnych Detektywów. Zapraszamy do kontaktu.

Firma detektywistyczna Żelechów. 

+48 502 492 132 Krzysztof , +48 535 440 037 MonikaDetektyw Warszawa - centrala. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Damian Petrow Detektyw kontakt do Petrov Detektyw - ludzie szukają kontaktu do Detektywa Petrowa. :)

Ile kosztuje dzien pracy agencji detektywistycznej, Cennik usług detektywistycznych, Stawki pracy detektywa.

Biuro Lampart opinia w sprawie Magdaleny Żuk - Niegodna reklama? Brak profesjonalizmu?